Team FC Poesele

Hoofdbestuur
Organigram
Pascal

Voorzitter
Pascal Cnudde

pascal@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Luc Desmet

Ondervoorzitter
cel Horeca
Luc Desmet

info@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Ronny Schelstraete

gerechtigd correspondent
cel Voetbalbond
Ronny Schelstraete

ronny@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Korneel De Groote

penningmeester
Financiële cel
Korneel De Groote

korneel@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Mario Vlaeminck

secretaris
cel Communicatie
Mario Vlaeminck

mario@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Tom Dooghe

bestuurslid
cel Terreinen & gebouwen
Tom Dooghe

tom@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Mario Sergeant

toekomstig bestuurslid
voetbalcel, chef voetbal
Mario Sergeant

info@fcpoesele.be

Stuur e-mail
Wim Blancke

jeugdvoorzitter
cel Jeugd
Wim Blancke

jeugdcoordinator.fcp@gmail.com

Stuur e-mail
?

toekomstig lid
Evenementen
info volgt

e-mail

Stuur e-mail
?

toekomstig lid
x
info volgt

e-mail

Stuur e-mail
?

toekomstig lid
x
info volgt

e-mail

Stuur e-mail
?

toekomstig lid
x
info volgt

e-mail

Stuur e-mail
Jeugdbestuur
Organigram
Wim Blancke

Jeugdvoorzitter - vertegenwoordiger jeugdbestuur in hoofdbestuur (cel Jeugd) - tornooiverantwoordelijke - eventverantwoordelijke
Wim Blancke

jeugdcoordinator.fcp@gmail.com

Stuur e-mail
Joeri Dhaenens

instroom nieuwe spelers - jeugdcoördinator (onderbouw) - eventverantwoordelijke
Joeri Dhaenens

joeridhaenens@hotmail.com

Stuur e-mail
Ed De Ridder

Jeugdsecretaris - ouderraad
Ed De Ridder

ed.de.ridder@telenet.be

Stuur e-mail
Brenko Christiaens

coördinator bovenbouw + spelersraad (opvolging)
Brenko Christiaens

brenkochristiaens12@hotmail.com

Stuur e-mail
Jonas Goeteyn

financiële supervisie - eventverantwoordelijke
Jonas Goeteyn

jonasgoeteyn@hotmail.com

Stuur e-mail
Dimitri De Vreese

financiële supervisie - Pro Soccer Data - eventverantwoordelijke
Dimitri De Vreese

de/vreese.dimitri@telenet.be

Stuur e-mail
Patrick Goetheyn

materiaalmeester jeugd
Patrick Goetheyn

goeteyn_patrick@live.nl

Stuur e-mail
Bieke De Gheest

ouderraad (opvolging)
Bieke De Gheest

bieke.damme-de.gheest@telenet.be

Stuur e-mail